PRACUJ W USA I PODRÓŻUJ! PROGRAM PRACOWNICZY W STANACH ZJEDNOCZONYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 900 USD/m-c
  • Firma: Go 2 America Sp. z o.o.
  • Kontakt: Andrzej Maćkowiak
  • Telefon: 608234822
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Poszukujesz niecodziennej pracy, a Twoim marzeniem jest odwiedzić Stany Zjednoczone? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia, która idealnie łączy przyjemne z pożytecznym!

Firma Go 2 America Sp. z o.o. wraz z amerykańskim partnerem Deli 4 You organizuje program pracowniczy, dzięki któremu będziesz miał/a możliwość pracować w sieci polskich marketów spożywczych znajdującej się w Chicago i jego okolicach, a po zakończeniu kontraktu – pozostać w USA i podróżować po kraju!

Pakujesz potrzebne rzeczy, a my załatwiamy wszystkie formalności!

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, dostępną od 1 października 2022 do końca kwietnia 2023, gotową na zdobycie niesamowitego doświadczenia w towarzystwie innych Polaków (Chicago jest największym skupiskiem Polonii w USA) – nie zwlekaj!

Więcej informacji o sieci Deli 4 You znajdziesz na Facebooku (Deli 4 You Market) oraz stronie internetowej www.deliforyou.com

 

Gwarantujemy:

-       pracę w języku polskim na stanowisku: pomoc kuchenna, kasa, hotcase, bakery, meat department (możliwe są także inne zajęcia w sklepie)

-       ok. 48 h pracy w tygodniu (6 dni po 8 godzin)

-       wynagrodzenie: ok. 2900 $ miesięcznie* (pierwsze 40 h: 14 $/h, nadgodziny: 21 $/h)

-       wypłatę raz na 2 tygodnie

-       zakwaterowanie: dom lub mieszkanie (pokoje 2-3 osobowe) w cenie 300 $/2 tygodnie

-       ubezpieczenie od wypadków w pracy


* uczestnik zobowiązany jest opłacać Social Security (6,20 %) i Medicare (1,45 %) oraz podatek federalny i stanowy (kwota wolna od podatku federalnego: 12 200 $, kwota wolna od podatku stanowego: 2000 $). Podatek federalny i stanowy jest progresywny i zależy od szacowanego dochodu w danym roku. Podatki odciągane są od wypłaty.

 

 Wymagania:

-       minimum miesięczne doświadczenie w gastronomii

-       zaświadczenie o niekaralności

-       szczepienie (Unijny Certyfikat COVID)

-       mile widziane prawo jazdy

 

Opłata za udział w programie wynosi 400 $ i jest pobierana w 2 ratach – 200 $ po drugim i 200 $ po czwartym przepracowanym miesiącu. Uczestnik ponosi koszt biletu lotniczego oraz koszt wniosku wizowego (190 $).

Po przylocie pobierana jest zwrotna kaucja za mieszkanie (na poczet ewentualnych szkód) w kwocie 400 $. Zwrot pieniędzy następuje po zakończeniu kontraktu.

 

Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

 

CV wraz z podstawowymi informacjami o sobie należy wysłać na email: [email protected]

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"