AU PAIR – PRACA I NAUKA USA – PRZELOT W OBIE STRONY GRATIS

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Gawo Au Pair
  • Kontakt: Gawo Au Pair
  • Telefon: 586297516
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Mamy dla Ciebie świetną ofertę spędzenia roku w Stanach Zjednoczonych!

Amerykańska rodzina z Kalifornii z dwójką dzieci (3 i 6 lat) poszukuje opiekunki na okres 12 miesięcy od maja. Pracując jako Au Pair w amerykańskiej rodzinie będziesz opiekować się dziećmi i opanujesz biegle język angielski. Jest to niepowtarzalna okazja poznania amerykańskiej kultury i zawarcia nowych znajomości.

Oferujemy:

  • bilet lotniczy za darmo!
  • 4-dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku bądź New Jersey
  • opłacone kursy w amerykańskich szkołach!
  • bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie, a dodatkowo - kieszonkowe na własne wydatki min. 783$ miesięcznie + stypendium w wysokości 500$ na wybrany kurs!
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania:

  • wiek: 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27. urodzinami)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy,
  • ukończona szkoła średnia,
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Obowiązki:

  • - min. roczny pobyt u amerykańskiej rodziny,
  • zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 45h/tyg.
  • babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg.
  • nauka na kursach językowych, zawodowych bądź innych.

Aby uzyskać szczegóły oferty skontaktuj się z nami.

Organizujemy także wyjazdy Au Pair do krajów europejskich!

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej www.gawo.pl, napisz lub zadzwoń!

Polub nasz fanpage na facebooku! www.facebook.com/GawoAuPair

Agencja Au Pair Gawo

Ul. Skwer Kościuszki 17/19b/6

81-370 Gdynia

Tel. 58 629 75 16