• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Epsn Workforce
  • Kontakt: Katarzyna Szewczyk
  • Telefon: 505325280
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Teksas
  • Państwo: USA

Dla naszych klientów poszukujemy KIEROWCÓw KAT. CE do pracy stałej w USA (Teksas, Oregon, Colorado, Nebraska, Tennessee).

OBOWIĄZKI:

Prowadzenie dokładnej dokumentacji i rejestrów zgodnie z przepisami DOT

Postępowanie zgodnie z instrukcjami przełożonego dotyczącymi procedur odbioru i dostawy materiałów

Bezpiecznie eksploatacja ciężarówki i stosowanie znajomości komercyjnych przepisów jazdy oraz umiejętności manewrowania pojazdem w trudnych sytuacjach

Mogą być wymagane kombinacje napędów z różnymi przyczepami, takie jak wywrotka, wywrotka boczna, furgonetka, platforma w zależności od wymagań każdej firmy. Umiejętność prawidłowego zaczepienia i odblokowania tych kombinacji

Odpowiedzialność za prawidłowy załadunek i zabezpieczenie ładunku. Pomoc w załadunku i rozładunku zgodnie z wymaganiami

Przeprowadzanie kontroli pojazdów i konserwację zapobiegawczą przed podróżą, w jej trakcie i po oraz rejestrowanie wszelkich wykrytych usterek; odpowiedzialność za m.in. korekty hamulców i drobne naprawy w razie potrzeby podczas jazdy.

Zgłaszanie poważnych problemów mechanicznych właściwemu personelowi

Utrzymywanie ciężarówki i jej wyposażenia w czystości i w dobrym stanie technicznym

Przestrzeganie harmonogramu, aby zapewnić terminową dostawę

Zdolność do wywierania maksymalnej siły do podnoszenia, pchania, ciągnięcia lub przenoszenia przedmiotów o masie do 50 funtów

Powyższy opis obejmuje podstawowe obowiązki związane z pracą. Opisu nie należy jednak interpretować jako pełnego wykazu wszystkich obowiązków, gdyż zależą one od wymagań firmy.

WYMAGANIA:

Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. CE poparte referencjami

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Czynne prawo jazdy kat. CE

Brak poważnych lub dyskwalifikujących wykroczeń drogowych w ciągu ostatnich 3 lat

Brak wypadków, obejmujących ofiary śmiertelne, obrażenia ciała lub uszkodzenie pojazdu silnikowego w ciągu 5 lat

Czysty rejestr karny

Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania i uczestniczenia w procesie relokacyjnym

OFERTA:

Wynagrodzenie od 900 do 1200 USD netto tygodniowo (50 000 do 75 000 USD brutto rocznie)

Dodatkowe premie, ubezpieczenie zdrowotne

Stały kontrakt (3 lata) zawierany z pracodawcą

Kurs na amerykańskie prawo jazdy kat. CE finansowany przez pracodawcę

Gwarantowany pakiet przeprowadzkowy (bilet lotniczy, odbiór z lotniska, wiza, zielona karta, mieszkanie tymczasowe)

Możliwość przeniesienia rodziny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: [email protected]